NVC op CibusTec Parma: food packaging innovaties en speciale workshop caps and closures


24-27 oktober 2023

Alles en méér over het verpakken van levensmiddelen
Van 24 tot en met 27 oktober 2023 vindt in Parma (Italië) de CibusTec plaats. NVC is aanwezig om de NVC-lidbedrijven (bezoekers en exposanten) te ondersteunen bij het bijhouden van de ontwikkelingen in het verpakken van levensmiddelen. De NVC-stand heeft locatiecode: Hall 4 - C030.

Gratis toegang voor NVC-leden
Wilt u de beurs bezoeken en bent u werkzaam bij een NVC-lidbedrijf? Vraag dan uw gratis toegangsbewijs aan bij het NVC-verenigingsbureau via info@nvc.nl

NVC Workshop Caps and Closures
Tevens organiseren we op donderdag 26 oktober 2023 een unieke interactieve workshop: “Opening up caps and closures in food packaging for an ageing society”. Co-moderator van de workshop is de Italiaanse designer-wetenschapper Silvia d’Alesio. Zij heeft in het verleden in het kader van het Europese ERASMUS-programma haar afstudeeronderzoek gedaan vanuit het NVC-verenigingsbureau te Gouda. De workshop vindt plaats in Conference Room 3 en duurt van 10.30-12.30 uur.

Informatie over de CibusTec 2023 in het algemeen en/of over de NVC workshop?
Contacteer het NVC-verenigingsbureau via info@nvc.nl of bel +31-(0)182-512411.