|
Resultaat
Na afloop van de NVC Cursus Bedrukken van Verpakkingen bent u in staat van verpakkingen de druktechniek te herleiden en aan de hand van verschillende criteria de kwaliteit hiervan te beoordelen. U kiest op basis van producttype, product hoeveelheden, mogelijkheden en grenzen van de technologie en kwaliteitseisen de beste druktechniek voor het bedrukken van een specifieke verpakking.
Doelgroep
De NVC Cursus Bedrukken van Verpakkingen is bestemd voor verpakkings- en productontwikkelaars, marketeers, grafisch ontwerpers, kwaliteitsfunctionarissen, medewerkers R&D en inkopers/verkopers van verpakkingsdrukwerk.
Cursusprogramma
| Dag 1: |
Drukwerkvoorbereiding Drukvorm Kleurenleer Bedrijfsbezoek aan een prepress bedrijf |
| Dag 2: |
Substraten Bedrijfsbezoek aan verpakkingsdrukkerij |
| Dag 3: |
Drukinkten Kostprijs
Kwaliteit |
Door middel van de bedrijfsbezoeken ervaart u de theorie direct in de praktijk.
De cursus vindt plaats gedurende 3 weken; 1 lesdag per week van 9.30 uur tot 16.00 uur. Maximale groepsgrootte: 10 personen
Docent Kees Rademaker heeft 30 jaar ervaring met de verwerking van papier, karton en kunststoffen o.a. voor de levensmiddelenverpakking, waarbij volgens de laatste stand van de techniek voor de A-merken werd geproduceerd in offset, diepduk, flexografie.
Afronding
Na afloop van de cursus én bij voldoende participatie ontvangt u het NVC-certificaat 'Bedrukken van Verpakkingen'.
Prijs 2012
NVC-leden € 1.175*, niet-leden € 1.455* * Bedragen zijn inclusief koffie/thee, lunch en syllabus, exclusief btw en reis- en verblijfkosten.
Meer informatie?
Neemt u dan contact op met de medewerkers van NVC Opleidingen:
|
|
|